Akcesoria wentylacyjne
NAWIEWNIKI
RTBM, RRBM

RTBM, RRBM

Nawiewnik wirowy sufitowy typu RTBM stosuje się do nawiewu zimnego lub ciepłego powietrza, o dużym zróżnicowaniu temperatur między nawiewem i pomieszczeniem. Może być stosowany w instalacjach o stałej i zmiennej wydajności. Sposób nawiewu jest stały.

więcej

LTVM, LRVM

LTVM, LRVM

Nawiewnik kwadratowy sufitowy typu LTVM stosuje się do nawiewu zimnego lub ciepłego powietrza, o dużym zróżnicowaniu temperatur między nawiewem i pomieszczeniem. Nawiewnik jest przystosowany do umieszczenia w modułowym stropie podwieszanym o boku 600 mm.

więcej

PTVM, PRVM

PTVM, PRVM

Nawiewnik perforowany sufitowy typu PTVM stosuje się do nawiewu zimnego lub ciepłego powietrza, o dużym zróżnicowaniu temperatur między nawiewem i pomieszczeniem. Nawiewnik jest przystosowany do umieszczenia w modułowym stropie podwieszanym o boku 600 mm.

więcej

STOM

STOM

Nawiewnik szczelinowy typu STOM stosuje się do nawiewu zimnego lub ciepłego powietrza, o dużym zróżnicowaniu temperatur między nawiewem i pomieszczeniem. Nawiewnik STOM został zaprojektowany, jako moduł do zabudowy w stropach podwieszanych.

więcej

Venture Industries

ul. Mokra 27, 05-092 Łomianki - Kiełpin,
tel. (0-22) 7519550, 7512031,
fax (0-22) 7512259, 7511202
e-mail: venture@venture.pl

wentylatory kanałowe
wentylatory promieniowe
wentylatory ścienne
wentylatory osiowe
wentylatory dachowe
wentylatory przeciwwybuchowe
wentylatory oddymiające
wentylatory chemoodporne
wentylatory bocznokanałowe
wentylatory łazienkowe
termowentylatory
odciągi
odkurzacze przemysłowe
kurtyny powietrzne
przewody elastyczne
przewody wentylacyjne
akcesoria elektryczne
KRATKI WENTYLACYJNE
KWO

KWO

Okrągła kratka wentylacyjna przystosowana do montażu wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Kratka wykonana jest z aluminium, od strony wewnetrznej posiada siatke nierdzewnę o oczkach 12x12mm.

więcej

KWK

KWK

Kwadratowa kratka wentylacyjna przystosowana do montażu wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Kratka wykonana jest z aluminium, od strony wewnetrznej posiada siatkę nierdzewną o oczkach 12 x 12 mm.

więcej

 
ANEMOSTATY
CKT, CKK

CKT, CKK

Anemostaty wykonane są z blachy stalowej pokrytej białą farbą proszkową. Kołnierze montażowe wykonane są z blachy stalowej cynkowanej. Obrót cześci środkowej anemostatu powoduje zmiane wielkości szczeliny.

więcej

 
Home          O firmie          Produkty         Cenniki          Sklep          Download          Kontakt
Wykonanie: 2M SYSTEM